• zubní implantáty

    prof. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc.

    Přední český odborník na zubní implantologii.

     

Vedoucí Implantologického centra stomatologické kliniky.
Využívá tým stomatologických chirurgů, stomatologických protetiků, parodontologů, ústních hygienistek, ortodontistů a praktických stomatologů.
Patří mezi nejzkušenější implantology u nás.
Zubní implantologii vyučuje na lékařské fakultě, zabývá se také implantologickým výzkumem a výchovou českých i zahraničních odborníků v tomto oboru.
Je expertem na náhradu celých zubních oblouků implantáty.
Jako jeden z mála ovládá práci s implantáty čepelkovými, které jsou velmi výhodné při úzké čelistní kosti, jež běžné šroubové implantáty nedokáže pojmout.

Vizitka Antonína Šimůnka

Prof. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc., se narodil v roce 1953 v Hradci Králové. V roce 1977 vystudoval stomatologický směr Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové a od té doby pracuje na hradecké stomatologické klinice. Stal se čelistním a obličejovým chirurgem, získal titul kandidát věd (1990), v roce 1996 byl jmenován docentem stomatologie a v roce 2013 profesorem stomatologie. Zubními implantáty se zabývá od roku 1992, je jedním z prvních českých stomatologů, kteří začali s moderními typy implantátů pracovat. Od roku 1997 je vedoucím nově vzniklého Implantologického centra stomatologické kliniky v Hradci Králové, prvního a největšího pracoviště svého druhu v České republice. Implantologické centrum je špičkově vybaveno, mimo jiné má vlastní výpočetní tomogram (CBCT).

Soustřeďuje kolem sebe odborný tým stomatologických chirurgů, stomatologických protetiků, parodontologů, ústních hygienistek, ortodontistů a praktických stomatologů – tedy profesí, které se na zubní implantologii podílejí. 

Ordinační hodiny

Pondělí
7:30–15
Úterý
7:30–15
Středa
7:30–13.30
Čtvrtek
7:30–15
Pátek
7:30–14

Nestíháte příjít? Tak zavolejte nebo napište...

tel.: 495 833 446,  fax.: 495 832 024,

email: simunek@email.cz

Kompletní rekonstrukce chrupu implantáty

Hezký úsměv jako každý jiný...

... ale vše stojí na implantátech.

Specialitou prof. Šimůnka je náhrada celých zubních oblouků implantáty a tzv. kompletní rekonstrukce chrupu implantáty, při které se odstraňují všechny zbylé zuby, neboť dosloužily, a zhotoví se kompletní nesnímatelný chrup na implantátech. 

Koncem roku 2012 byl prof. Šimůnek v anketě časopisu Týden zařazen mezi 10 nejvýznamnějších zubních lékařů v České republice.

Patří mezi nejzkušenější implantology u nás. Na stomatologické klinice i ve své privátní praxi se svým kolektivem voperoval přes 40 000 zubních implantátů

 

 

+420 495 833 446
Potřebujete poradit?
Fakultní nemocnice
Hradec Králové

These web pages use cookies to help provide our services and for analysis of user traffic. By continuing to use these pages you consent to this use of cookies.

I understand